Gdy brakuje Ci pomysłu na prezent dla żony na święta. Podpowiedzi i inspiracje

Niebanalne prezenty są zawsze dobrym rozwiązaniem. To właśnie element zaskoczenia sprawia, że odpakowywanie upominków, które znalazły się pod bożonarodzeniowym drzewkiem, jest tak fascynującym doświadczeniem. Czy książka sprawdzi się jako zaskakujący świąteczny prezent dla partnerki? Jak najbardziej, musimy tylko wybrać odpowiednie tytuły, niekoniecznie wpisujące się w definicję literackiej klasyki.

Co kupić żonie pod choinkę?

Zależy Ci na tym, by Twoja ukochana poczuła przyjemny dreszcz ekscytacji, gdy otworzy swój podarunek? Chcesz dać jej coś, czego zupełnie się nie spodziewa? W takim razie zapamiętaj, że powieść erotyczna to fenomenalny pomysł na prezent na święta. Kobiety chętnie sięgają po książki, w których nie istnieją tematy tabu, a akcja kręci się wokół nieskrępowanej miłości cielesnej. Na Twoją uwagę zasługują poniższe propozycje:

– “W słońcu Dubaju”, czyli pierwszy tom cyklu “Agent Kelly” Moniki Magoskiej-Suchar to fabuła przepełniona szokującymi zwrotami akcji, niepohamowaną namiętnością i gorącym klimatem arabskiego świata. Idealny wybór, gdy czytelniczka lubi dynamicznie prowadzoną narrację, wyrazistych bohaterów i odrobinę rozładowującego napięcie poczucia humoru.

– “Przeczucie” Ludki Skrzydlewskiej to świetnie napisany romans i kryminał w jednym. Znajdziemy tutaj klasyczny przykład relacji między bohaterami rozwijającej się na zasadzie hate to love. Niebezpieczne zdarzenia, zagadki do rozwikłania i erotyka, która przyprawia o szybsze bicie serca – czy to nie brzmi jak przepis na wspaniałą książkę dla kobiet?

– “Dziewczyna Feniksa” Moniki Skabary będzie dobrym pomysłem na prezent na święta dla żony, jeśli poszukujesz lektury pokazującej cienie i blaski życia, doprawionej porcją subtelnej erotyki i angażującej uwagę już od pierwszych stron. Zdecydowanie nie mamy tutaj do czynienia z lekką historią i beztroskimi bohaterami, którym czas upływa na zabawie. To postaci z bagażem trudnych doświadczeń, silne, odważnie szukające szczęścia, miłości i seksualnej satysfakcji.