Serdeczne podziękowania
27.09.2014

W imieniu wszystkich członków Stowarzyszenia "Łochowice z Przyszłością"  i wolontariuszy pragniemy serdecznie podziękować wszystkim sponsorom i darczyńcom dzięki którym mógł odbyć się kolejny festyn oraz bieg przełajowy.

 

Dziękujemy za wsparcie finansowe i rzeczowe firmom Mind, Gala Collezione, Mal Tap, Nadleśnictwu Bydgoszcz, Starostwu Powiatowemu Bydgoszcz, Gminie Białe Błota.  Taro, WORD Bydgoszcz, Unilever, Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Bydgoszcz sp. Z o.o.,Panu Januszowi  Zemke, Danielowi Dobberowi, Loco, WSG, GCK Białe Błota, Panu Igorowi Szymańskiemu, Vitroflora oraz licznym darczyńcom, którzy wsparli nas w rózny sposób od upieczenia pysznego ciasta, przekazania darów , udostępnienia genrearora prąduŚmiech, poprzez zwykłą pomoc fizyczną podczas imprezy.

Nie sposób nie wspomnieć o nieocenionych Eli, Darku, Emilce i wszyskich fanach biegania, którzy poświęcili swój czas i talent aby III Bieg przełajowy "Łochowicka Piątka" był tak cudnie zorganizowany. Pakiety startowe, nagrody, medale. O ile łatwiej jest organizować  takie rzeczy mając wsparcie w tak wspaniałych ludziach.

Jeżeli kogoś nie wymieniliśmy z góry przepraszamy i prosimy o wybaczenie Wstyd.

A tutaj troszeczkę opinii na temat biegu oraz jego wyniki


kasjer
Autor: kasjer, 2014-05-17, 16:50 napisał/-a:
https://plus.google.com/photos/103988081254888062642/albums/6014403872405861057

whyduck
Autor: whyduck, 2014-05-17, 17:39 napisał/-a:
LINK: http://domtel-sport.pl/insidethecode/files/4490-pl

Dzięki Grzegorz za super fotki.
Mamy już wyniki biegu: http://domtel-sport.pl/insidethecode/files/4490-pl.pdf

kasjer
Autor: kasjer, 2014-05-17, 17:55 napisał/-a:
Darku, a ja dziękuję za wiadomo co :)

pryba
Autor: pryba, 2014-05-17, 18:59 napisał/-a:
Super impreza.

Rufi, nie wyobrażam sobie maja bez Piątki w Łochowicach.

Master Piernik
Autor: Master Piernik, 2014-05-18, 10:15 napisał/-a:
To mój drugi start w Łochowicach który utwierdził mnie w przekonaniu ze będą to zawody które na stałe wpiszą się w mój kalendarz startów. Dziękuje Organizatorom za gościnę i przygotowanie wszystkiego od A do Z :) 

Pomysły z pakietem gdzie znalazł się pasek do nr startowych czy medal ze skóry [zazwyczaj na medale nie zwracam uwagi bo prawie wszystkie są podobne] to ten na pewno będzie jednym z nielicznych które ukażą się w mojej prywatnej ekspozycji Master Piernika :) 

Pyszne ciasto drożdżowe i ciastka których było całe mnóstwo i przyznam się nie poprzestałem na jednym kawałku ;)

Widać ze impreza się rozwija a ludzie zaangażowani w tworzenie tego przedsięwzięcia wyciągają wnioski i sprawiają ze nie tylko biegacze wyjeżdżają z Łochowic zadowolenie ale także ich rodziny i znajomi. Nie wspomnę już nawet o lokalnej społeczności która powinna dziękować Wam ze zrobiliście "coś" z niczego !

Szkoda ze w mojej miejscowości nie ma takich ludzi z pasją którzy potrafią tą pasję przekazać innym... jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam !

Ps. Rekord trasy poprawiony ale tym razem peacemaker okazał się lepszy- pozdrawiam Oskar :)

Marmar1980
Autor: Marmar1980, 2014-05-19, 07:11 napisał/-a:
Super impreza! Mam nadzieję, że w przyszłym roku znowu spotkamy się w Łochowicach... moje dzieciaki bardzo chcą wystartować :)

whyduck
Autor: whyduck, 2014-05-19, 11:18 napisał/-a:
Cieszymy się, że czuliście się u nas dobrze. Dziękujemy za wszystkie komentarze.
Przepraszamy też za drobne niedociągnięcia, o których w swojej łaskawości nie piszecie:-)

Przy okazji chciałbym podziękować wszystkim koleżankom i kolegom, naszym przyjaciołom, którzy pomagali nam chętnie i bezinteresownie:

- Michał Brzeziński- prowadził biegi dziecięce, miał też prowadzić rozgrzewkę ale deszcz zmył ten punkt programu :-),
- Seweryn Sznajder (Segaserwis)- zapory rozdzielające trasę i oznaczenia kilometrów- nie tylko bezpłatnie udostępnił ale też przywiózł i rozstawił,
- Grzegorz Perlik- nasz osobisty fotograf :-) - świetna galeria zdjęć- to jego dzieło, 
- Marek Małysz- nasz doktorek,
- Michał Nagórski + wszyscy wolontariusze zabezpieczający trasę,
- Monika, Anastazja, Justyna- dziewczyny pomagające Emilii w biurze zawodów,
- Zbigniew Wiśniewski- za dostarczenie podium,
- Szkoła Podstawowa w Łochowie- za pałeczki do sztafety rodzinnej,
- Haneczka Sokołowska, Waldek Spychalski, Piotr Krajda, Piotr Sowiński, Piotr Zagożdzon.
Bez Was by się nie udało. Baaaardzo dziękujemy- Ela, Emila, Gosia i Darek.

magdad_1979
Autor: magdad_1979, 2014-05-19, 23:32 napisał/-a:
Było jak zwykle zajefajnie i nawet pogoda nie pokrzyżowała planów. Wszystko odbyło się bez przeszkód. Najważniejsze, że ci co byli a nie pobiegli są chętni na przyszły rok i właśnie o to chodziło zaczarowaliśmy ich atmosferą i hatem ducha. Do zobaczenia za rok. Może Łochowicka dziesiątka.

Michał1980
Autor: Michał1980, 2014-05-20, 07:35 napisał/-a:
Po pierwsze pogoda, jak o to zadbał organizator że podczas rozgrzewki padał deszcz, po drugie tłok na starcie, na trasie kałuże i pofałdowana trasa. Obecnie większość organizatorów proponuje płaską trasę dobrą do bicia rekordów życiowych a tu jakieś jakieś górki i doliny. Organizatorzy patrzący spode łba, z czymkolwiek człowiek się zgłosił był odprawiany z kwitkiem. Kolejna rzecz to informacja że bieg odbędzie się bez względu na pogodę, jakby nie można było poczekać aż przestanie padać, w końcu jest weekend i każdy ma dużo czasu. 
Na koniec mój dyskomfort że nie znalazłem się na podium i nie wylosowano mi żadnej nagrody...
a teraz na poważnie: bieg jak zawsze super, wspaniali organizatorzy dzięki którym panowała świetna atmosfera, REWELACYJNY medal i super pomysł z pasem na numer startowy.
Dziękuję Wam bardzo, tak trzymać :)

kartes
Autor: kartes, 2014-05-22, 18:37 napisał/-a:
dziękuję organizatorom, było OK, pogoda nie przeszkadzała, wręcz przeciwnie. Głos w dyskusji: ten bieg można świetnie rozwijać jako piątkę - dystansów dziesęciokilometrowych jest masa, zresztą preferuje się je na innych nawierzchniach. 
Zmiana dystansu na 10 km w następnych edycjach to mylnie postrzegany rozwój. W Złotowskim Biegu Zawilca (właśnie 5km) biega w tej chwili co roku po 600 osób
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież


Łochowice z przyszłością © 2011